Професійне прибиранняХімчистка килимів та меблів

Все про клінінг та клінінгові послуги

Чистота зі знаком якості – чи що таке клінінг?

Що таке клінінг? Що таке професійне прибирання та клінінгові послуги? Ці поняття давно вже увійшли до повсякденного побуту нашого з Вами життя. Чомусь у нас прийнято вважати, що чисто не там, де забирають, а там, де не смітять. У цьому, м'яко кажучи, неоднозначному постулаті проявився наш слов'янський менталітет :)

Втім, незважаючи на згадану розхожу приказку, кожен з нас чудово усвідомлює: хочемо ми того чи ні, а за будь-яким приміщенням потрібен догляд, прибирання, миття підлоги та вікон, чищення килимів тощо. Адже навіть за найакуратнішого способу життя нам нікуди не подітися від всюдисущого пилу і бруду, що приноситься з вулиці на ногах, не кажучи вже про дрібні побутові казуси, що залишають неприємну пам'ять у вигляді плям і подряпин.

Однак поняття прибирання у нас зазвичай асоціюється з пилососом, ганчіркою та шваброю, а за словом «прибиральниця» у пам'яті виникає пам'ятний з дитинства образ баби Мані у синьому поношеному халаті, з віником та оцинкованим відром із написом "Хлор". Чи це так насправді? Так що ж таке клінінг та клінінгові компанії?

Сучасне професійне прибирання

В той же час сучасне професійне прибирання або клінінг — це найскладніша наукомістка галузь, реаліями якої давно стали високі технології збиральних процесів, професійна техніка та хімікати, ретельно підготовлений та сертифікований. персонал та спеціалізований менеджмент. Перші клінінгові компанії з догляду за нерухомістю виникли у Європі близько 30 років тому; з тих пір цей напрямок клінінгових послуг виріс і оформився в розгалужену і добре налагоджену промисловість, що має навіть власні профільні ВНЗ, такі, як, наприклад, Британський інститут збиральних наук (BICS).

Чим же так відрізняється професійний клінінг Акваклін від звичайного, всім нам знайомого прибирання? Насамперед своєю технологічністю, найширшим спектром клінінгових послуг, що надаються, а також великим вибором професійного прибирального обладнання. та миючих засобів, що дозволяють більш ретельно та дбайливо – і при цьому з меншими витратами! – доглядати за інтер'єром Вашого офісу чи будинку. При цьому, під час збирання, крім традиційного видалення пилу, бруду та піску, надаються спеціалізовані клінінгові послуги, проводиться оперативна хімчистка всіляких поверхонь, а також у потрібних місцях наносяться захисні зносостійкі, бруду та водовідштовхувальні плівки та спеціальні захисні покриття.

Переваги професійного прибирання

У власників великих приміщень та будівель, які вирішують питання прибирання самотужки, як правило, виникає цілий комплекс проблем:

* Потрібен цілий штат прибиральниць, якими потрібно керувати та контролювати

* Для їх роботи необхідно закуповувати багато інвентарю та обладнання, яке потрібно підтримувати в робочому стані, періодично ремонтувати та закуповувати нове на зміну старого.

* Вирішення питання плинності кадрів, пошук нових співробітників

* Доводиться постійно стежити за наявністю великої кількості витратних матеріалів та займатися їх закупівлею.....і це лише верхівка айсберга цього питання.

Наші контакти

(098) 865 95 45

(066) 448 49 84

E-mail:aquacleanzp@gmail.com

Чекаємо на Ваші дзвінки.

Виконання замовлень- цілодобово.

Наші партнери

© 2010-2022 Клінінгова компанія "Aquaclean"