Професійне прибиранняХімчистка килимів та меблів

Наші послуги

Компанія AQUA CLEAN надає послуги:

 • -хімчистка килимів та ковроліну
 • -хімчистка меблів, матраців, крісел
 • -хімчистка салону автомобіля
 • -генеральне прибирання
 • -мийка вікон
Хімчистка виконується у Вас вдома, що дозволяє заощадити Ваш час. Використовується професійне обладнання із застосуванням широкого набору спеціальних нешкідливих та високоефективних засобів для чищення. Роботи виконуються в зручний для Вас час доби.

Опис послуг Акваклін

Чищення килимів та килимових покриттів (ковроліну)

Одна з найскладніших видів прибирання. У килимі, забитому брудом, пісок та тверді важкі частинки опускаються до основи ворсу, починають різати волокна при наступі ними ногами. Килим починає пиляти ворсинками, на поверхні килима з'являються катишки і лисиці, а в основі килима розмножуються біологічні алергени (пиловий кліщ і.т.д.) Таким чином, погано очищений килим швидко зношується, псує інтер'єр і стає джерелом шкідливих частинок, що вдихаються всіма, хто знаходиться в приміщенні. Чищення звичайним або навіть миючим пилососом видаляє лише 10-15% забрудненості з поверхні покриття, а при застосуванні хімічного чищення цей показник зростає до 99%. Хімічна чистка проводиться спеціальними килимовими машинами із застосуванням спеціальних сертифікованих хімічних засобів. Покриття чистяться з використанням пінного або екстракторного способу чищення. За потреби найбільш забруднені місця обробляються вручну. Більшість плям різного походження - побутової (чай, кава, сік, косметика), біологічної (цвіль, грибок), масляної основи (смола, жир) вдається вивести за допомогою засобів для виведення плям. Після проведення хімічного чищення килимове покриття набуває первинної чистоти та свіжого вигляду.


Генеральне прибирання

За сучасного ритму життя все більше часу поглинає робота, практично не залишаючи часу для домашніх справ. А так хочеться бачити свій будинок чистим та затишним. Свіже повітря, відсутність пилу, світло, що проникає через бездоганно чисті вікна - все це не тільки красиво, але і є запорукою здоров'я всіх, хто перебуває в приміщенні. Усі ці побутові проблеми нам під силу. Бригада, що приїхала на виклик, оснащена професійним обладнанням і хімією провідних виробників. Після нашої роботи Ваш будинок буквально задихає чистотою.

Генеральна прибирання приміщень, квартир, офісів від Акваклін може включати наступні пункти:

 • 1. Вологе прибирання ламінату, паркету, плитки, мармуру.
 • 2. Чищення та хімчистка килимів, ковроліну.
 • 3. Видалення пилу з радіаторів та батарей, плінтусів та інших поверхонь.
 • 4. Миття дверних блоків.
 • 5. Видалення пилу та чищення забруднень зі всіх скляних поверхонь.
 • 6. Очищення санвузлів.
 • 7. Обробка меблів поліроллю.
 • 8. Очищення кухонних меблів.
 • 9. Миття вікон.


Хімічна чистка м'яких меблів від Акваклін

Хімічна чистка меблів є досить серйозною проблемою. Засалені підлокітники, забруднені подушки сидінь, різні плями – все це згодом з'являється на оббивці м'яких меблів. Практично всі плями видаляються вологим способом і волога що потрапила в подушку і повністю не висохла надалі може розпочати процес гниття. Для уникнення таких проблем існує спеціальна техніка та спеціальні хімічні засоби.

Чистка м'яких меблів здійснюється вручну. Спочатку обробляються особливо забруднені місця спеціальним хімічним засобом, з якого відбувається розщеплення бруду. Потім шляхом екстракторного чищення проводиться видалення хімічного. засоби, бруду, вологи із структури м'яких меблів. Після проведення чищення меблі залишаються трохи вологими і протягом 10-15 годин висихають повністю.

Шкіряні меблі додатково обробляються спеціальним захисним полеролем.


Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка автомобіля – це дуже трудомісткий процес. Інтер'єр салону автомобіля виготовлений з декількох видів оздоблювальних матеріалів (тканина, пластик, дерево тощо). Для кожного елемента інтер'єру використовується певні хімічні засоби та різні види чищення.

Хімчистка авто проводиться вручну, за допомогою спеціальних миючих машин та парогенератора. Всі елементи інтер'єру салону обробляються хімічними засобами вручну. Після чого шляхом вакуумної обробки видаляється бруд, пил, волога. Більшість плям вдається вивести засобами для виведення плям. Парогенератор дозволяє обробляти пляму нагрітою парою (140 °С) поверхнево без проникнення вологи в обшивку. Після проведення хімчистки, салон авто набуває первинної чистоти та свіжого вигляд.

Наші контакти

(098) 865 95 45

(066) 448 49 84

E-mail:aquacleanzp@gmail.com

Чекаємо на Ваші дзвінки.

Виконання замовлень- цілодобово.

Наші партнери

© 2010-2022 Клінінгова компанія "Aquaclean"